Svätý Martin za 0 €

Detail štátu

Svätý Martin Svätý Martin - transparent

Svätý Martin

Svätý Martin

Jednou z najkrajších destinácií vôbec je rozhodne ostrov Svätý Martin. Zaujímavosť tohto malého ostrova v Karibksom mori je že je rozdelený na Francúzsku a Holandskú kultúru. Ostrov Svatý Martin se môže pochváliť mnohými i krásnými bielymi piesočnatými plážami, kde si môžete odpočinúť alebo se venovať vodným športom. Po celém ostrove jsou rozmiestnené hotely s moderným zariadením.

Časový posun: -5 hod.

Dĺžka letu: 22 h 55 min

Víza: platný cestovný pas

Letecké zájazdy na ostrov Svätý Martin púonúkame s odletom z Bratislavy a Košíc do Princess Juliana. Dĺžka transferu do mesta Marigot 6,3 km a na pláž Maho beach 1,3 km. a na pláž Orient beach 16,3 km. Miesta mena na francúzskej strane je euro, zatiaľ čo na holandskej časti je antilský gulden.

 

Pripravili sme si pre Vás ponuku na známej pláži Maho bech. Je tu krásny biely piseok na okolo zelené palmy, azúrové more. Tátom pláž je najmä známa tým, že plážou prelietavajú lietadlá. Letisko sa nachádza hneď za plotom. Pozorovanie lietadiel je tak popúlárne že rozpis odletov a príletov je zavesý v každej reštaurácií. Táto pláž patrí medziá nahlučnejšie pláže sveta.                                                                                                                                          

Ďalšiu pláž, ktorú Vám ponúkame je pláž Grand Case, kde sa nielen výborne schladíte, ale nachádzajú sa tu aj vychýrené reštaurácie a najvyšší bod Pic Paradise ponúka krásny výhľad na celé mesto.                                         

Pokiaľ hľadáte rušné stredisko, ponúkame Vám pláž Orien Bay, kde je živo po celých 24 hodín. Cez deň si môžete užívať vodných športov a večer zas navštevovať bary a popíjať lahodné drinky. Tato pláž je tvorená piatimi hlavnými plážami, ktorým sa vraví "5 hviezdičiek Orient Bay" - Kontiki, Kakao, Bikini, Waikiki a Kokosová pláž. Orient Bay je plná reštaurácií a barov, ktoré sa tiahnu pozdĺž pláží, ďalej rôznych butikov, obchodov a tiež výstroj pre vodné aktivity.

 

 

Marigot - hlavné mesto francúzskej časti. Najdete tu prístav, stavby v koloniálnem štýle a tiež veľa gurmánských reštaurácií a medzinárodných obchodov.

Philipsburg - hlavné mesto holandskej časti ostrova, sa môže pchváliť zaujímavou pamätihodnosťou Je to pevnosť Fort Amsterdam, z ktorej je krásný výhľad na záliv. Návšteva tohto celého mesta, ktoré má so svojimi farebnými domami a  záhomni tulipánov, stojí za to návštíviť lebo má svoje čaro.

Anguilla ostrov - Spoj na Anguillu a zpäť jazdí každú hodinu. Cesta trajektom trvá okolo 20 minut a dovezie vás na Blowing point, odkiaľ sa môžete vydať  po krásách ostrova, alebo si prenajať auto či dokonca tour po ostrove. Za návštěvu stojí pláž neďaľko Blowing point s francúzskym názvom Rendez-vous. Dostanete se na ňu  pešo  cez opustený hotelový komplex. Krásu pláže oceníte o to viac, keď zistíte, že tam ste úplne sami.

Karneval v Grand Case mesto živej hudby, v zime sa tu koná karneval. Keď budete mať hlad zájdite si do Cafecito reštaurácie a keď budete mať smäd dajte si pivo alebo miešaný drink v Camlos  café so stoličkami priamo na pláži. za cenu - .