Srbsko za 878 €

Detail štátu

Srbsko Srbsko - transparent

Srbsko

Srbsko

Nočná zábava je jedna z najobľúbenejších aktivít mladých ľudí v Srbsku. Preto nájdete vo väčších mestách ako Belehrad alebo Novi Sad množstvo klubov a diskoték. Ulice sú vždy plné obzvlášť v lete.Srbsko možno charakterizovať ako modernú európsku krajinu reprezentovanú mestami ako Belehrad či Novi Sad, keď sa však vyberieme na vidiek ďaleko od zhonu veľkomiest objavíme kultúru plnú tradícii a zvykov pretrvávajúcich dodnes.

 

 Časový posun: 0 hod.

Dĺžka letu: 1 hod.

Víza: platný cestovný pas 

 

Letecké zájadzy do Srbska ponúkame s odltetom  z Bratitslavy a Košíc do Belehradu. Dĺžka transferu z letiskado mesta Novi Sad 93 km. Miesta mena je Srbský dinár.

 

 

 

 

 

Máme pre Ván pripravenú ponuku v krásnom historickom meste Belehrad, ktoré bolo 40 krát zničene a postavené na novo. Leží na pravom brehu rieky Sáva nad, ktorou sa rysuje Kalemegdanská pevnosť. Na vrdchole pevnosti sa nachádza územie vojny. Ak budete unavená, môžete si vytiahnuť lavičky do večne zeleného Kalemegdanského parku a rozjímať a pozorovať okolie. V pevnosti sa nachádza aj Zoologická záhrada.

Máme pre Vás svelú ponuku ubytovania v Srbsku, tu nájdeš ubytovanie, ktoré najlepšie zodpovedá tvojim potrebám. Ponúkame to najlepšie lacné ubytovanie v Srbsko, vďaka ktorému na svoju cestu nikdy nezabudneš. Naše lacné hotely v Srbsko sa nachádzajú v tých najzaujímavejších štvrtiach miest, v blízkosti hlavných turistických atrakcií a v ďalších dôležitých oblastiach. Jedno z miest je Novi Sad. Je to ďalšie krásne Srbksé mesto.Dominantou mesta je hrad Petrovaradin. Mesto má niekoľko krásnych parkov, ktoré lákaju na poobednajšiu prechádzkul. Každoročne sa na hrade Petrovaradin koná najväčší festival NEXT.

Fakultatívne výlety Srbsko

Sremski karlovci - je male mestečko s bohatou histúriou neďaleko Noveho Sadu, ktoré ponúka turistom mnoho pamiatok, galérií, kostolov múzeí. No vychýreno sú predovšetkým vínne pivničky s výbornými srbskými odrodami vín.

Vrnjačka Banja - sú najväčšie a najznámejšie srbské kúpele a letovisko pre oddych a rekreáciu s teplou minerálnou vodou.

Mokrá Gora - je zrekonštruovaná historická dedina s tradičnou železnicou v pohorí Zlatibor. Železnica sa nachádza Šargan osem, je veľmi populárna turistická atrakcia.

 

Výsledky hľadania
Hodnotenie:
0,0 / 6 Hodnotenie podľa Holidaycheck
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 8.7.2019 13 dní Raňajky autobusautobus 878 €+príplatky Detail
 10.8.2019 13 dní Raňajky autobusautobus 878 €+príplatky Detail
 17.8.2018 13 dní Raňajky autobusautobus 938 €+príplatky Detail

ďalšie ponuky >

Ponúkame 1 ubytovacích kapacít za cenu 878 € - 938 €.