Poľsko za 32 €

Detail štátu

Poľsko Poľsko - transparent

Poľsko

Poľsko

Polsko je susedná krajina so Slovenskom, ktorá Vám ponúka možnosti turistiky, dovolenky pri Baltskom mori na severe, oddych a relax v prírode. Poľsko je turisticky zaujímavou krajinou, kde nájdete množstvo historicky hodnotných miest plných UNESCO pamiatok. Poľsko je sedemnástou najnavštevovanejšou krajinou na svete. Do Poľska sa na výlet či dovolenku ročne vyberú milióny ľudí predovšetkým z Európy.

Časový posun: 0 hod

Dĺžka trasy: 5 hod.

Víza: platný pas alebo občiansky preukaz

 

Do Poľska cestujem len autom alebo autobusom. Miestna mena je poľský zlatý

Pripravili sem si pre Vás ponuku kulturných pamiatok v halvnom meste Poľska, Varšava. Po II. sv. vojne bolo celé na novo postavené. Živé obchodné centrum sa pýší svojimi mrakodrapmi. Dominantnou siluetou mesta je obrovksý Palác kultúry a vedy Stalinov dar. Varšava je veľký svet s východoeurópskou príchuťou. Nenechajte si újsť Staré mesto, kráľovskú cestu, Chopinovo múzeum, niekoľko veľkolepých palácov a mnoho ďaľsích kultúrnych pamiatok.

Ďaľšou ponukou, ktorú sme si pre Vás pripravili je bývalé hlavné mesto Poľska, Krakow. Je jednou z najvyhľadávanejších turistických atrakcií v Európe. Väčšina návštevníkov je uchvátená magickou atmosférou a úžasnú architektúrou. V Krakove môžete vidieť stredoveké chrámy, renesančný hrad, barokové kostoly, secesný divadlo a mnohé ďalšie pamiatky. Krakov však nie je len starý a netvoria ho len pamätihodnosti a múzeá. Vďaka veľkému množstvu barov, krčiem, klubov a reštaurácií prekypuje zvlášť v letných mesiacoch životom.

 

Fakultatívne výlety Pľsko

Tatry - najlepšou voľbou pre turistiku sú Tatry. Vďaka zasneženým skálnym vrcholkom, ostrých chrbtov či krásnym plies, vodopádov a údoliam patrí toto miesto k najuchvátnejším v celom Poľsku. Okolo 205 km stezkov a svahov uspokojí i tých najnáročnejších peších turistov a lyžarov. Pobyt v Zakopanom na úpätí hôr je vhodný pre tých, ktorý majú radi krásnou krajinu a tradičnú kulturu.

Gdansk - príjemné prímorské mesto je obľúbenou turistickou destináciou. Vďaka polohe pri mori má mierne podnebie a krásne pláže. Výnimočná architektúra Starého mesta, medzi ktorú patrí najväčší gotický tehlový kostol na svete, naozaj stojí za zhliadnutie. Súčasnú podobu mesta utvárala jeho zložitá histórie.

Osvinčim - nenápadné provinčné mestečko známe tiež pod svojím nemeckým názvom Auschwitz sa stalo svedkom nepredstaviteľného ľudského zla. V najväčšom nacistickom vyhladzovacom tábore tu počas druhej svetovej vojny zahynulo 1,5 milióna ľudí.

Mazurské jazerá - malebná krajina s údajne tromi tisíckami jazier. Mazury sú tou pravou prázdninovou destináciou pre milovníkov plachtenie, rybárov, peších turistov a pre tých, ktorí hľadajú kľud.

Destinácia:

Výsledky hľadania
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 25.11.2018 1 deň Bez stravy autobusautobus 32 €konečná cena Detail
 2.12.2018 1 deň Bez stravy autobusautobus 32 €konečná cena Detail
 16.12.2018 1 deň Bez stravy autobusautobus 32 €konečná cena Detail
Hodnotenie:
0,0 / 6 Hodnotenie podľa Holidaycheck
od 49 €
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 24.11.2018 1 deň Bez stravy autobusautobus 49 €konečná cena Detail
 8.12.2018 1 deň Bez stravy autobusautobus 49 €konečná cena Detail
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 8.12.2018 2 dni Bez stravy autobusautobus 69 €konečná cena Detail
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 1.12.2018 2 dni Raňajky autobusautobus 85 €konečná cena Detail
 8.12.2018 2 dni Raňajky autobusautobus 85 €konečná cena Detail
Hodnotenie:
0,0 / 6 Hodnotenie podľa Holidaycheck
LM
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 8.12.2018 2 dni Raňajky autobusautobus 132 €104 €konečná cena LM Detail

ďalšie ponuky >

Ponúkame 9 ubytovacích kapacít za cenu 32 € - 157 €.