Najlepšie First minute letecké zájazdy na rok 2016

Najlepšie First minute letecké zájazdy na rok 2016

First minute na leto 2016

Dňa 1.12.2015 sme zahájili predaj First Minute zájazdov pre sezónu 2016. Všetky aktuálne FM zľavy cestovných kanelárií si uplatníte v našej agentúre so všetkými bonusmi, ktoré cestovka ponúka napr. Aktuálne FM ZĽAVY, DETI ZADARMO, BONUSY, Vianočné BONUSY, DARČEKY, FAKULTATÍVNE VYLETY zadarmo atď.

FM Zľavy sú až do výšky 40 % pričom si môžete uplatniť aj možnosť 1 alebo 2 DETI ZADARMO. Naše cenníky obsahujú kombináciu najvyššej % tuálnej zľavy za všetky osoby vrátane detí. Znamená to, že kompletnú cenu, ktorú si za zájazd v cenníku vypočítate nemusí byť NAJNIŽŠIA. V cenníkoch nie je aplikovaný výpočet v prípade, že 1 alebo 2 DETI cestujú ZADARMO, tiež ak uhradíte plnú cenu za zájazd do konkrétneho obdobia sa cena za zájazd poníži o 3 až 5 % plus získavate ďalšie BONUSY.

Neváhajte nám poslať objednávku na vybraný zájazd. V čo najkratšom čase sa Vám ozveme a prepošleme finálnu cenu za zájazd so všetkými možnými ZĽAVAMI.

Ako štandartne počas roka sme navštívili množštvo zaujímavých krajín a vieme pomôcť s výberom dovolenky. Postupne Vám ich predstavíme na našej stránke aj na Facebooku.

Tešíme sa na Vás

Tím Hellas