Egypt za 328 €

Detail štátu

Egypt Egypt - transparent

Egypt

Egypt plný histórie, opradený záhadami, krajina protikladov, rozpáleného púštneho piesku, úžasný podmorský život v Červenom mori ideálne na potápanie a šnorchlovanie, krásne pláže, množstvo pyramíd, chrámov, faraónov.

Časový posun: +1 hod. ( v zime)

Dĺžka letu: 4 hod. z Bratislavy

Víza: sú potrebné víza a platný pas. Deti od narodenia potrebujú platný cestovný pas. Platnosť pasu minimálne 6 meisacov po návrate z krajiny. Bližšie informácie www.mzv.sk

Letecké zájazdy do Egypta ponúkame s odletom z Bratislavy a Košíc do stredísk Hurghada, Marsa Alam, je možný aj odlet z Viedne do Sharm El Sheikhu. Dĺžka transferu  z letiska Hurghada do stredísk Safaga 50 km, Makadi Bay 35 km, El Gouna 30 km, Soma Bay 45 km a Sahl Hasheesh 18 km. Dĺžka transferu z letiska Marsa Alam do strediska Marsa Alam od 35km do 100km, do Port Ghalibu 4 km a do El Quseir od 40 km do 65km. Miestna mena v Egypte je egyptská libra.

Máme pre Vás ponuku v turistických centrách Hurghada, Safaga, El Gouna, Soma Bay, Makadi Bay, novovzniknuté stredisko Sahl Hasheesh, Marsa Alam, Port Ghalib, El Quseir, Sharm El Sheikh.

Hurghada je najväčším turistickým strediskom, výhodou sú tu piesočnaté pláže, blízkosť koralových útesov, dostupné sú aj staroegyptské pamiatky. Je ideálna pre všetky vekové kategórie, svoje miesto si tu nájdu mladí ľudia, ktorí majú záujem o nočný život, rodiny s deťmi ktoré majú záujem o klubové služby, starších ľudí, ktorí majú záujem o kľudnú dovolenku. To všetko strediská v Hurghade ponúkajú.

Marsa Alam v súčastnosti sa stredisko rozrastá do jednej z hlavných turistických oblastí v Egypte. Je to krásna oblasť, kde more susedí s púšťou, pobrežie s krištálovo čistou vodou lemované bariérami koralových útesov, ktoré vyhľadavajú potápači pokročilí i začiatočníci.

Sharm El Sheikh  sa rozprestiera na južnom cípe Sinajského poloostrova, medzi Suezským a Aqabským zálivom. Najslávnejšou štrťou sa stala Na ´ama Bay je najkrajším letoviskom v Egypte a to vďaka dych vyrážajúcemu podmorskému svetu. Koralové útesy patria medzi najkrajšie a najbohatšie na svete. V letovisku Na ´ama Bay nájdete reštaurácie, plážové bary, nákupné strediská, kasína, nočné kluby, diskotéky a početné profesionálne potápačské centrá.

Fakultatívne výlety Hurghada

Káhira - celodenný výlet do hlavného mesta Egypta. Odchod je v skorých ranných hodinách, raňajky sú formou balíčka. Po príchode do Káhiry prehliadka pyramíd, Sfingy v Gíze a Egyptského múzea. Po obede, ktorý je v cene výletu, nasleduje návšteva Papyrus inštitútu a orientálnej parfumérie. Návrat je v nočných hodinách, neskorá večera.

Luxor - celodenný výlet za pamiatkami egyptskej histórie. Odchod v skorých ranných hodinách, raňajky formou balíčka na cestu. V Luxore navštívite západný breh Nílu - Údolie kráľov, Memnonove kolosy, chrám kráľovnej Hatšepsut. Po obede, ktorý je v cene výletu, nasleduje prehliadka východného brehu - chrám v Karnaku a Papyrus inštitútu. Návrat v nočných hodinách , neskorá večera.

ostrov Giftun - odchádza sa ráno okolo 9 hodine, cesta loďou trvá asi hodinu cesty, cestou sa zastavíte na otvorenom mori pri koralových útesoch s možnosťou šnorchlovania. Pokračuje sa na na ostrov, kde loď zakotví a vy môžete cca 1 hodinu stráviť na panenskej pláži alebo šnorchlovaním. V cene je zahrnutý obed (rybypripravené na lodi). Návrat do prístavu okolo 16 hodiny.

Mega safari Discovery - výlet do púšte džípom a na štvorkolkách (cca 30 minút), prechádzka na ťavách a terénnym autom Spider (cca 20 minút), uvidíte ako žijú beduíni. Nasleduje večera a orientálne predstavenie.

Výlet ponorkou - zažijete dobrodružnú plavbu ponorkou trvá cca 50 minút, z ktorej môžete pozorovať Červené more z hĺbky 22 metrov.

Grand Aquarium - navštívite novootvorené veľké akvárium v Hurghade. Uvidíte koralové ryby, žraloky, raje, fosílie a malú Zoo. Veľkým zážitkom je prechádzka tunelom.

Fakultatívne výlety Marsa Alam

Luxor

Asuán - celodenný výlet spojený s návštevou Veľkej asuánskej priehrady - stala sa svetovým symbolom Egypta. Počas výletu navštívite chrám bohyne Isis na ostrove Philae, ktorý bol postavený v roku 350 p.n.l. Po obede, ktorý je v cene výletu, návšteva chrámu Edfu, návrat v nočných hodinách.

Ostrov Hamata - výlet pre nadšencov šnorchlovania k panenskému ostrovu Hamata.

Šnorchlovanie na Abu Dabbab - poldňový výlet za šnorchlovaním v oblasti známej výskytom korytnačiek a "morských kráv"

Super safari - výlet do púšte, kde na vás čaká deň plný dobrodružstva, vyskúšať si môžete jazdu v džípe, jazdu na štorkolkách alebo na ťavách. Večer si pochutnáte na dobrej večeri.

Destinácia:

Výsledky hľadania
Coral Hills Resort
LM
FM
starstarstarstar
letecky Praha, Brno, Ostrava, Viedeň, Bratislava
All inclusive
Hodnotenie:
4,2 / 6 Hodnotenia podľa Holidaycheck
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 25.4.2018 12 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 422 €konečná cena LM Detail
 18.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 433 €konečná cena LM Detail
 19.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 433 €konečná cena LM Detail
Resta Reef Resort
LM
starstarstar
letecky Bratislava, Košice
All inclusive
Hotel
Hodnotenie:
4,2 / 6 Hodnotenia podľa Holidaycheck
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 7.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyBratislava 638 €458 €konečná cena LM Detail
 14.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyBratislava 638 €528 €konečná cena LM Detail
 21.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyBratislava 638 €528 €konečná cena LM Detail
Hilton Long Beach
LM
FM
starstarstarstar
letecky Viedeň, Bratislava, Sliač, Košice
All inclusive
Hotel
Hodnotenie:
4,0 / 6 Hodnotenia podľa Holidaycheck

Popis Rozľahlý hotelový komplex, skladajúci sa z hlavnej budovy a viliek, je situovaný v južnej časti Hurghady na dlhej piesočnatej pláži. V strede hotela je umiestnený zaujímavo členitý bazén. Veľmi pozvoľný vstup do mora je ideálny pre rodiny s deťmi. Hotel je vhodný pre klientov, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku na krásnej pláži alebo v areáli hotela.

Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 11.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyViedeň 381 €konečná cena LM Detail
 18.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyViedeň 381 €konečná cena LM Detail
 25.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyViedeň 381 €konečná cena Detail
Prima Life Makadi Resort & Spa
LM
starstarstarstarstar
letecky Bratislava, Košice
Ultra all inclusive
Hotel
Hodnotenie:
5,1 / 6 Hodnotenia podľa Holidaycheck
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 3.5.2018 8 dní Ultra all inclusive leteckyleteckyBratislava 798 €538 €konečná cena LM Detail
 10.5.2018 8 dní Ultra all inclusive leteckyleteckyBratislava 768 €548 €konečná cena LM Detail
 17.5.2018 8 dní Ultra all inclusive leteckyleteckyBratislava 798 €548 €konečná cena LM Detail
Empire
LM
FM
starstarstar
letecky Viedeň, Bratislava
Raňajky, Polpenzia, All inclusive
Hotel
Hodnotenie:
4,7 / 6 Hodnotenia podľa Holidaycheck
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 11.5.2018 8 dní Raňajky leteckyleteckyViedeň 328 €konečná cena LM Detail
 18.5.2018 8 dní Raňajky leteckyleteckyViedeň 328 €konečná cena LM Detail
 25.5.2018 8 dní Raňajky leteckyleteckyViedeň 328 €konečná cena Detail

ďalšie ponuky >

Ponúkame 221 ubytovacích kapacít za cenu 328 € - 4 741 €.