Morito Suite - Španielsko - Španielsko ostrovy - Baleáry - Mallorca - Cala Millor

Morito Suite, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Cala Millor, 20.6.2018, Polpenzia
Morito Suite
LM
Typ
Termín:
20.6.2018 – 27.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61073160
947 € od 728 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Morito Suite
Popis lokality
Cala Millor je najväčšie letovisko na východnom pobreží Mallorky. Od hlavného mesta Palma de Mallorca je vzdialené asi 65 kilometrov. Cala Millor je zaujímavé pre návštevníkov hlavne pre svoju krásnu pláž dlhú až takmer dva kilometre a kvalitné zázemie. More je tu čisté, rovnako ako celá pláž, ktorá disponuje jemným pieskom. Pozdĺž pláže sa tiahne dlhá promenáda, ktorá je najrušnejším miestom letoviska. Nachádza sa na nej väčšina obchodov, barov a reštaurácií. Nočnú zábavu zabezpečuje niekoľko diskoték. Stredisko ponúka množstvo športového vyžitia - tenisové kurty, kurty na squash, minigolf, plachtenie a potápanie.
Ubytovanie
Komfortné a moderné suity (veľkorozmerné izby) so  štandardom štyroch hviezdičiek sa nachádzajú priamo v hlavnej budove hotela Morito. Zabezpečujú najvyšší štandard služieb tohto ubytovacieho zariadenia. Vzdialenosti pláž 180 m centrum 160 m nákupné možnosti 100 m letisko 65 km Ubytovanie dvojlôžkové suity s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (rozkladacia pohovka pre 1-2 osoby) jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT klimatizácia trezor (za poplatok) kávovar, minichladnička vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón detská postieľka (za príplatok) Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) reštaurácia, bar internetový kútik, WiFi (za poplatok) bazén s oddelenou časťou pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma)
Stravovanie
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov
Pláž
dlhá a široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
stolný tenis, šípky, spoločenské hry biliard (za poplatok) večerný animačný program s tancom vodné športy (za poplatok) golfové ihrisko v okolí (za poplatok) tenisové kurty, squash, minigolf v okolí (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min Bratislava, resp. 3 hod. Košice transfer cca 60 min
Naša mienka
Veľmi obľúbený hotel s príjemnou rodinnou atmosférou. Typickou črtou sú spoľahlivé a veľmi kvalitné služby, ktoré kontroluje priamo majiteľka. Moderné suity hotela Morito Vám zabezpečia vyšší štandard a kvalitu Vášho pobytu v krásnom stredisku      s množstvom atrakcií a s nádherným korzom. Na pobyt v hoteli Morito budete radi a dlho spomínať.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (20 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK