Lambi - Grécko - Grécko ostrovy - Kréta - Kréta sever - Amoudara

Lambi, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Amoudara, 15.9.2017, All inclusive
Lambi
LM
Termín:
15.9.2017 – 22.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:54697204
279 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

500 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší

Názov zájazdu:: Lambi Hotel
Poloha a popis
Starší jednoduchý hotel sa nachádza v jednom z najznámejších rekreačných stredísk Kréty, v oblasti Amoudara. Hotel bol postavený v štýle gréckej neoklasistickej architektúry - na izbách je murovaný nábytok. Hotel je vzdialený 7 km od mesta Heraklion, 8 km od prístavu, 10 km od letiska. Hotel je vhodný pre nenáročnú klientelu, ktorá hľadá lacné jednoduché ubytovanie s dostupnosťou aktivít a zábavy. Oficiálne kategórii hotel uvádza 3 *, predajné kategória je 2 *. Animačný program PanClub 6 x týždenne s česky hovoriacimi animátormi (od konca júla do druhého týždňa v septembri)
Vybavenie hotela
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, snack bar, TV salónik, bar pri bazéne, bazén (ležadlá slnečníky pri bazéne zdarma), stolný tenis, ihrisko na volejbal.
Vybavenie izby
Jednoduché menšie izby s vlastným sociálnym zariadením, individuálne ovládateľná klimatizácia (za poplatok 5 € / deň), chladnička (za poplatok, niektoré izby), trezor (za poplatok), balkón či terasa. Izby majú murovaný nábytok, postele vo väčšine izieb sú oddelené.
PANClub
Animačný program
Stravovanie
All inclusive light - formou bufetu: Raňajky: 07:30 - 9:30 h Obedy: 12:30 - 14:15 h Večera: 18:30 - 21:15 h Tento program zahŕňa: Vodu, nealkoholické nápoje, miestne čapované pivo, miestne víno (červené, ružové a biele). V bare pri bazéne od 10: 00-22: 00 h: Nealkoholické nápoje, prekvapkávaná káva a čaj, miestne alkoholické nápoje (ouzo, raki, brandy), čapované pivo a miestne víno (červené, ružové, biele) Zmrzlina podávaná 2 hodiny denne. COOKING SHOW: - každé popoludnie palacinky - každý večer mäso alebo cestoviny Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela.
Pláž a plážový servis
Hotel je vzdialený cca 350 m od krásnej piesočnatej pláže Amoudara, ktorá je oddelená pobrežnou komunikáciou. Lehátka a slnečníky sú na pláži pri aparthotela Yanna Beach zadarmo, respektivo za povinnú konzumáciu nápojov v miestnom baru (vo fotogalérii je pláž pri aparthotela Yanna Beach) Na pláži je široká ponuka vodných športov za poplatok.
Pre deti
Detské ihrisko.
Šport a zábava
Vonkajší bazén, ihrisko na volejbal, stolný tenis, vodné športy na pláži. Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príchode do hotela.
Služby v cene
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatok
Klimatizácia, chladnička, trezor, vodné športy. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do hotela.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK