Gambia - Laico Atlantic Banjul Hotel - Gambia - Banjul

Laico Atlantic Banjul Hotel - Gambia - Banjul

Laico Atlantic Banjul Hotel starstarstarstar

Laico Atlantic Banjul Hotel
Doprava:
letecky
Letisko:
Praha
Odjazd:
-
Strava:
Raňajky

Názov zájazdu podľa organizátora: Gambia - Laico Atlantic Banjul Hotel
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY/VIEDNE

Odbavenie na letisku 2 h pred odletom, odlet z Prahy/Viedne. Večer prílet do Banjulu, uvítanie na letisku a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami či polpenziou. Nocľah.

2. - 7. deň POBYT PRI MORI

Pobyt pri mori s raňajkami alebo polpenziou. Možnosť výletov. Odporúčame navštíviť hlavné mesto Banjul, uskutočniť prechádzku po rieke Gambia, rybárčenie či safari do niektorej z prírodných rezervácií. Možno tiež navštíviť susedný Senegal. Gambia patrí medzi najbezpečnejšie africké krajiny, preto je možné bez obáv vyraziť do niektorého z nočných klubov.

8. deň ODLET DO PRAHY/VIEDNE

V neskorých popoludňajších hodinách transfer na letisko v Banjule a odlet do Prahy/Viedne.

9. deň PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha - Banjul - Praha s prestupom (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) transfer letisko - hotel - letisko 7x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami či polpenziou asistenciu partnerskej CK v anglickom jazyku

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník vstupné vízum (cca 110,- EUR) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Hotel vyššej kategórie vhodný pre náročnejších klientov s 204 izbami umiestnenými v niekoľkých pavilónoch leží v nádhernej záhrade priamo pri dlhej piesočnatej pláži.

Popis hotelu

Popis

Hotel vyššej kategórie vhodný pre náročnejších klientov s 204 izbami umiestnenými v niekoľkých pavilónoch leží v nádhernej záhrade priamo pri dlhej piesočnatej pláži.

Vybavenie

3 reštaurácie, 5 barov, bazén a detský bazén, obchody, zmenáreň, lekár na telefóne, nočný klub, internet, fax, konferenčná miestnosť, masáže, kúpele, kadernícke služby za poplatok, trezor na recepcii za poplatok

Pláž

súkromná pláž priamo pri hoteli s jemným pieskom

Zábava a šport

beach volejbal, stolové hry, vodný aerobik, animačné programy, za poplatok: tenisové kurty, squash, basketbal, minigolf, biliard, kriket, vodné športy na pláži

Stravovanie

raňajky, za prípl. polpenzia formou bufetu

Vybavenie izieb

kúpeľňa s WC, klimatizácia, chladnička, TV SAT, telefón, fén, minibar za príplatok, balkón alebo terasaMaximálne 3 osoby na izbe.
Za príplatok možno objednať rodinné izby prepojené dverami.
Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.