Corinthia - Chorvátsko - Kvarner - ostrov Krk - Baška

Corinthia, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Krk, Baška, 12.5.2018, Raňajky
Corinthia
Typ
Termín:
12.5.2018 – 14.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60240522
63 € Konečná cena

150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel CORINTHIA BAŠKA
Poloha
hotel je umiestnený v tesnej blízkosti mora, cca 200 m od centra Bašky.
Vybavenie
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, internetová kaviareň, konferenčná sála, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, ambulancia, bankomat, tanečná terasa, výťah, Wi-Fi v priestoroch recepcie ZADARMO.
Ubytovanie
klimatizované 1-2lôžkové izby so sprchou a WC, niektoré s prístelkou (rozkladací gauč alebo kreslo), SAT TV , telefónom, Wi-Fi ZADARMO, trezorom, niektoré s balkónom. Izby CLASSIC - sú bez balkóna a orientované do parku, SU - izby s balkónom. Izba 1/2+2 SWCB-ST - rodinné izby s 2lôžkami a rozkladacím gaučom vhodným pre 2 deti do 15 rokov, s balkónom. Izby typu 1/2 SWCBM-Su-SW sú navyše orientované na morskú stranu, typ 1/2+2 SWCBM-JS - 2lôžková izba a denná miestnosť s rozkladacím gaučom vhodným pre 2 deti do 15 rokov, izba s balkónom a orientáciou na morskú stranu.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu (nápoje z automatu - voda, džús, víno, pivo). Možnosť dokúpenia služby All inclusive light.
Pláž
okruhliakovo-piesočnatá, cca 50-100 m, vhodná pre deti, sprchy na pláži.
Šport
vonkajší a vnútorný bazén so sladkou vodou, detský bazén, ležadlá a slnečníky (za poplatok) pri bazéne v obmedzenom množstve, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, animácie pre deti aj dospelých, plážový volejbal, športové ihrisko, wellness centrum (za poplatok), požičovňa bicyklov (za poplatok), vodné športy podľa miestnej ponuky. 
Doplňujúce informácie
parkovisko sa platí jednorázovo na mieste - cca 2 EUR/deň. Prejazd mostu na ostrov Krk sa platí len v jednom smere (pri vjazde) - cca 35 HRK/auto.
Zľavy
Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 15 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 15 rokov na prístelke - zľava 20 %. Zľava pre izbu 1/2 SWC Classic: dieťa do 15 rokov s 1 dospelým - na ceny sa informujte v CK.
Cena zahŕňa
ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č.281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort vrátane poistenia storna zájazdu: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, služby ALL INCLUSIVE Light - deti do 7 rokov - ZADARMO, 7-12 rokov - 49 EUR/os./týždeň, osoby od 12 rokov - 89 EUR/os./týždeň Na vyžiadanie: detská postieľka (ZADARMO), parkovisko (cca 2 EUR/deň) - platí sa na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte poučenie o spracúvaní osobných údajov, ktoré sú dostupné TU.
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Vyhradzujeme si právo na chyby publikovaných cien, záväzná cena pre predávajúceho i  kupujúceho je cena uvedená na platnej cestovnej zmluve.Pre overenie konečnej ceny a dostupnosti zájazdu vo vybranom termíne odošlite vyplnenú nezáväznú objednávku.

Cena so všetkými aktuálnymi zľavami Vám bude potvrdená  najneskôr do 24 hod.

 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK