Čo je nové v cestovnom ruchu, zaujímavosti, kam v lete na dovolenku.

Čo je nové v cestovnom ruchu, zaujímavosti, kam v lete na dovolenku
Staré mesto Bonifaco

11.05.2014
KORZIKA A STARÉ MESTO BONIFACO
Hľadáte krajinu, kde je nádherná príroda a lagúnové pobrežie s oddychom a skvelou stravou tak ste správne prileteli na Korziku. Príletovým miestom pre slovákov a čechov je letisko v Ajaccio. Je to moderné mesto s prístavom a námestím, kde sa môžete zatúľať v uličkách, posedieť si tu na káve alebo nakupovať. Najnavštevovanejším mestečkom je Bonifaco, ktoré je vzdialené od Ajaccia 120 km. Pozostáva z nového a starého mesta. Prístav v Boniface je spojený aj s ostrovom Sardínia. Prichádzajú sem trajekty zo Santa Teresa. Čo všetko môžete v Boniface vidieť a v akom hoteli je vhodné ubytovanie práve pre Vás?

Bulharsko

14.03.2014
BULHARSKO, KRAJINA PRE KAŽDÉHO
Bulharsko pre svoju rozmanitosť, kuchyňu a pláže je vhodné naozaj pre každého. Krajina je veľmi členitá a má viacero letovísk. Pre mladých ľudí, ktorí vyhľadávajú zábavu je vhodné Slnečné pobrežie a Prímorsko. Sú to miesta plné zábavy, na každom kroku sú bary, diskotéky a zábavné atrakcie. Medzi najobľúbenejšie patria hotely Kotva, Trakia, Sunrise a navštevované apartmány Lilia, Oasis, Sim. Zaujíma Vás viac informácií o Bulharsku? Kliknite tu.

05.03.2014
KEFALÓNIA OSTROV PLÁŽÍ
Ak milujete nezávislé cestovanie a chcete si vychutnať nádherné pláže, kľukaté cestičky, strmé útesy. Nenájdete tu húfy turistov. Dovolenka, na ktorej sa dobijete energiou to je Kefalónia. Cestujete správnym smerom. Dostupná letecky aj autobusom a loďou. Na Kefalónii môžete vidieť prekrásny prístav Fiskado, kde kotvia luxusné jachty a prichádzajú ferry bout z ostrova Lefkáda. Medzi lepšie rezorty patrí Regina dell Acqua Resort, Ionian Emarald Resort, hotel Porto Skala.Osobne sme navšívili rodinný hotel s úžasnou atmosférou a vodným parkom Ionian Sea. Čítajte ďalej...