Bulharsko krajiny pre všetkých

Bulharsko

Bulharsko pre svoju rozmanitosť, kuchyňu a pláže je vhodné naozaj pre každého. Krajina je veľmi členitá a má viacero letovísk. Pre mladých ľudí, ktorí vyhľadávajú zábavu je vhodné Slnečné pobrežie a Prímorsko. Sú to miesta plné zábavy, na každom kroku sú bary, diskotéky a zábavné atrakcie. Medzi najobľúbenejšie patria hotely Kotva, Trakia, Sunrise a navštevované apartmány Lilia, Oasis, Sim. Len pár kilometrov od Slnečného pobrežia je historické mesto Nesebar, ktoré je zapísané na zozname UNESCO.  Pre seniorov sú vhodné letoviská Obzor, Kiten a Elenite. Tieto miesta sú kľudné, ľudia si tu oddýchnu a zrelaxujú sa. Rodinky s deťmi si určite obľúbia letoviská Zlaté Piesky a Pomorie...

Zlaté piesky majú niekoľko kilometrov dlhé pláže so zlatožltým pieskom, stredisko je vsadené do krajiny so zeleňou. Pomorie je vyhľadávané aj vďaka liečivému bahnu. Prístup do mora je pozvoľný a mierny. Rodiny s deťmi, ktoré obľubujú aktívnu dovolenku si na svoje prídu aj na Slnečnom pobreží.

Bulharsko je vhodné aj pre ľudí, ktorí vyhľadávajú krajinu pre turistiku. V Bulharsku je mnoho náučných chodníkov, vinných ciest, kláštorov a pamiatok. V tejto krajine ľudia preferujú ubytovanie v apartmánoch alebo hoteloch bez stravy, poprípade s raňajkami, nakoľko je strava v krajine lacná. 

Bulharsko je cenovo dostupná krajina, či už autobusovou alebo leteckou dopravou s nekonečnými možnosťami vyžitia....