O nás

O nás

Milí priatelia,

Cestovná agentúra HELLAS TRAVEL s.r.o., začala predaj zájazdov v roku 1997 ako fyzická osoba Ivana Sládečková – Hellas.  Od roku 2002 pracujeme ako právnická  spoločnosť.

Rok 2013 je našou 19 sezónou.

Sme radi, že môžeme nadaľej spoločne s Vami vyberať Vašu dovolenku snov.

  • Počas tejto dlhej cesty sme poskytovali presné informácie o mieste Vášho pobytu, čím narastal počet stále nových zákazníkov. V sezóne 2012 sme získali popredné miesta v predaji zájazdov cestovných kancelárii Globtour, HECHTER, Turancar, Koala, Firo ...
  • Našim cieľom je ponúkať kvalitné ubytovanie a nezabúdať aj na doplnkové služby. V prípade, že počas Vašej dovolenky čerpáte služby z poistenia môžete sa na nás obrátiť a riešiť preplatenie poistnej udalosti s našou pomocou.
  • Naša letná dovolenková ponuka sa sústreďuje na všetky krajiny v Európe, z ktorých najpopulárnejšie sú už treťou sezónou zájazdy do Turecka. Turecko sa teší neutíchajúcej popularite. Rozľahlé dovolenkové rezorty, rozmanité pláže a skvelé služby dávajú hotelom úplne iný rozmer dovolenky. V dnešnej uponáhľanej dobe čoraz viacej rodín vyhľadáva kompletné služby práve v tejto krajine.

 

Okrem Turecka samozrejme neustále zostáva „in" aj Chorvátsko pre svoju dostupnosť a po mnohých negatívnych informáciách z médií opäť registrujeme narastajúci záujem o Grécko, ktoré sa pýši prekrásnymi plážami, kde sú miesta na ktorých nestretnete žiadne masy turistov, nehovoriac o množstve historických pamiatok, ktoré lákajú tisíce turistov.

Čoraz viac cestujeme aj po Slovensku, kde vyhľadávame vhodné ubytovanie v hoteloch, penziónoch  a chatách. Vieme vám dobre poradiť aj pri výbere dovolenky na Slovensku, neváhajte a obráťte sa na nás. Máme k dispozícii katalógy, z ktorých si určite vyberiete.

V zimnej sezóne okrem lyžovačky čoraz viac turistov vyhľadáva exotické pobytové zájazdy a poznávanie za exotikou. Našim cieľom je poskytnúť vám odborné poradenstvo, a preto sme posledné roky veľa cestovali a zamerali naše pracovné cesty do exotických krajín.

Nezabudli sme, že čoraz viac a viac priaznivcov vyhľadáva svoju dovolenku na internete a preto nepretržite pracujeme na vylepšovaní našej webovej stránky www.dovolenky.net , na ktorej si môžete vybrať zájazd.

Samozrejme Vás radi privítame v našej prevádzke osobne na ulici J.Kráľa 739 (pri predajni ovocie-zelenina) v centre Senice, kde už od roku 2002 máme vlastné priestory, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou, aby sme sa spoločne cítili dovolenkovo pri vyberaní zájazdu.


  

V agentúre je možné platiť platobnou kartou na terminál.

Prečo Vám dobre poradíme?
Na základe niekoľkoročných skúseností, ktoré sme nadobudli osobnými návštevami ubytovacích zariadení z našej ponuky Vám budeme vedieť čo najlepšie poradiť.

Na aký predaj dovoleniek sme sa zamerali….
V našej ponuke nájdete dovolenky vybraných touroperátorov Slovenského, Českého, Rakúskeho a Nemeckého trhu, ktorých kvalitu sme si za niekoľkoročnú prax overili, osobne sme veľa z ponúkaných ubytovacích kapacít navštívili. Okrem zahraničných pobytov je možné vybrať si z ponuky hotelov na Slovensku a taktiež poznávacie zájazdy do celého sveta.

Okrem dovoleniek…
U nás zakúpite cestovné lístky spoločnosti SLOVAK LINES, STUDENT AGENCY, TURANCAR, cestovné lístky na vnútroštátne miestenkove autobusy, vstupenky na kultúrne a športové podujatia siete TICKETPORTAL A TICKET-ART, EVENTIM, letenky dostupných leteckých spoločností. A aby všetko dobre dopadlo komplexné cestovné poistenie na Vaše cesty.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a želáme Vám, aby každá Vaša dovolenka bola naplnená pozitívnymi zážitkami a pocitom príjemne stráveného času.

Veríme, že nestratíme vašu priazen a vy  oceníte našu stabilitu, ktorú sme docielili rokmi práce, vlastnými priestormi, v ktorých nás vždy nájdete a skúsenosťami, ktoré splnia Vaše náročné očakávania. Vždy Vám spoľahlivo poradíme pri cestovaní.

 

kolektív HELLAS TRAVEL

 

 

Otravné ponuky dovoleniek            Ponuka šitá na mieru!

Zasielanie dovoleniek na e-mail podľa Vašich predstáv.     Neváhajte a registrujte sa ešte dnes !!!